Kontaktformulär

VAD KAN VI GÖRA FÖR DIG?

Söker du jobb? Fyll i vårt kontaktformulär eller ta direktkontakt med någon av våra Tech Recruiters i Göteborg eller Stockholm.
Eller söker du IT-kompetens? Hör gärna av dig till oss! Tillsammans utvecklar vi både talanger och företag.

Kontakt Talent

Kontakt Business

olivia

Olivia Olaisson

Tech Recruiter, Stockholm
+46 702 659 231
olivia.olaisson@nexergroup.com

Sandra_1077169_BW

Sandra Svensson

Tech Recruiter, Göteborg
Föräldraledig

Maria Martinsson

Maria Martinsson

Tech Recruiter, Göteborg
+46 702 956 101
maria.martinsson@nexergroup.com

Lovisa Bergman

Lovisa Bergman

Tech Recruiter, Göteborg
+46 761 16 38 61
lovisa.bergman@nexergroup.com

Johanna_LR

Johanna Norman

Tech Recruiter, Göteborg
+46 702 185 546
johanna.norman@nexergroup.com

Linnea Frykman 1

Linnea Frykman

Tech Recruiter, Göteborg
+46 703 02 48 02
linnea.frykman@nexergroup.com

Olivia Holm

Olivia Holm

Tech Recruiter, Stockholm
+46 761 32 23 26
olivia.holm@nexergroup.com

1631873505807 1

Casper Andersson

Tech Recruiter, Göteborg
+46 761 16 37 86
casper.andersson@nexergroup.com

1644162397878 1

Micho Shek

Tech Recruiter, Stockholm
+46 735 16 42 43
micho.shek@nexergroup.com

Image 1

Alara Taher

Tech Recruiter, Stockholm
+46 730 59 77 77
alara.taher@nexergroup.com

Rectangle 22
Rectangle 22

Talangprogram

Att matcha företag med unga IT-stjärnor är det vi brinner för. Klicka här för att läsa mer om Tomorrow Talent och se några av de företag vi jobbar med just nu.

Om oss

Berätta vart vi kommer ifrån, vart vi går och vart vi står? Ok!

Lediga jobb

Somliga gillar Java, andra gillar JavaScript, .NET till den tredje. Vad du än är sugen på så har vi nog nåt som smakar. Ta en titt i vår meny.
Skriv Tech Talent i sökrutan!